Дорогі земляки!

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого, найрадіснішого та найшанованішого християнського свята - Воскресіння Христового.

Великодні дні – час для переосмислення, прощення та єднання. Це  саме той час, коли треба забути про образи та негаразди.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам  непохитну віру в кращий завтрашній день та сили і терпіння перебороти всі труднощі, які випадають на нашому шляху!

Нехай Пасха принесе у ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям. Бажаємо кожному Божого благословення – запоруки миру в нашій країні. І нехай злагода та спокій панують у людських серцях, домівках, в Україні! А Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич