Фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевіряють чи дотримуються перевізники Миргорода протиепідемічних вимог, встановлених Урядом

Спеціалісти Миргородського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують здійснювати перевірки  державного нагляду(контролю) щодо дотримання постанов Головного державного санітарного лікаря України, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби.

Так, 29.10.2020 року  фахівці Служби  у складі робочої групи перевірили чи дотримуються автомобільні  перевізники Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)  у автопарку за адресою: вул. Робітнича  24, м. Миргород  Полтавської області.

Тимчасові рекомендації викладені у Постанові головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 23.

Встановлено, що всі перевізники перед виїздом на маршрут проходять температурний скринінг,  забезпечені захисними масками.

Транспортні засоби укомплектовані антисептиками, мийними та дезінфікуючими засобами, перед виїздом на маршрути проводиться вологе прибирання салонів із застосуванням дезінфікуючих засобів.

Держпродспоживслужбa Полтавщини.