Фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини продовжують фіксувати порушення вимог Постанов Головного державного санітарного лікаря України

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській  області проводять  щоденний моніторинг дотримання суб’єктами господарювання вимог тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики COVID-19.

Так,фахівці Миргородського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області на виконання Доручення Прем’єр-міністра України, зазначеного в протоколі позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №10 від 13.06.2020 року під головуванням Прем’єр-міністра України щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), 08 вересня 2020 року здійснили 6 комісійних рейдів.

Перевірили:

чотири об’єкти  торгівлі продовольчими товарами,

два об’єкти торгівлі непродовольчими товарами.

А саме:

Продовольчий магазин: ПП Порада С.М., магазин «Універсам»:

–        відсутні в достатній кількості інформаційні матеріали щодо профілактики COVID-19, не забезпечений постійний допуск та перебування відвідувачів у заклад лише в масках;

ФОП Баришполець Б.В.

–        відсутнє тимчасове маркування для дотримання соціальної дистанції, відсутне рідке мило та паперові рушники, відсутні урни для використаних ЗІЗ.

ФОП Чорнобай М.С.

–        не фіксуються температурні дані в журнал, відсутні дезінфікуючи засоби.

ФОП Карагічева О.В.

–        відсутні в достатній кількості інформаційні матеріали щодо профілактики COVID-19, відсутні урни для використаних ЗІЗ.

Непродовольчий магазин

ФОП Дяченко В.П.;  ФОП Дубина Ю.І.

–        порушення не виявили.

Після роз’яснень Постанов Головного державного санітарного лікаря України, усі недоліки усунули одразу. Моніторинг щодо дотримання протиепідемічних вимог у Миргородському районі триває.