Інформує Миргородське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

08 липня 2020 року фахівці Миргородського міськрайонного управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області у складі комісії, створеної на підставі наказу відділу освіти Миргородської РДА, перевіряли виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №25. Побували у Кибинцівському ДНЗ «Берізка», Клюшниківському ДНЗ «Ромашка»,Остапівському ДНЗ «Пізнайко», Зуївцівському ДНЗ «Віночок». ДНЗ с.Малі Сорочинці «Соняшник», Попівському ДНЗ «Веселка», Черевківський ДНЗ «Струмочок», Черкащанський ДНЗ «Казка».  Комісія встановила, що тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID 19)» у закладах виконані.

За допомогою селищних рад, відділу освіти райдержадміністрації та спонсорів  придбано термометри для температурного скринінгу дітей та персоналу, засоби індивідуального захисту, миючі та дезінфікуючі засоби, одноразові рушники та ін.

Отож, умови роботи дитсадків під час карантину:

перед початком роботи працівникам та дітям міряють температуру; тих, у кого температура вища 37,2 градусів або хто має симптоми ГРВІ, до дитсадка не допускають;

дітям міряють температуру кожні 4 години; якщо упродовж дня в дитини температура підніметься вище 37,2, її ізолюють від інших та повідомляють про це медиків і батьків;

дітей вихователі зустрічають за межами закладу; при цьому батьки чи ті, хто приводить дитину в садочок, мають бути в масці чи респіраторі;

на вході до дитсадка мають бути антисептики, до яких заборонено допускати дітей самостійно – дезінфекція рук має відбуватися під контролем працівника садочка;

заборонено використання багаторазових тканинних рушників, м’яких іграшок, килимів з довгим ворсом, перебування у вуличному взутті всередині садка, проведення масових заходів – концертів, свят, вистав, а також батьківських зборів;

контактні поверхні в дитсадку мають дезінфікувати кожні дві години і після завершення зміни;

Також МОЗ рекомендує розробити графік прогулянок, щоб уникнути скупчення, обмежити кількість дітей у групах, більше перебувати на свіжому повітрі, обмежити заняття, які передбачають фізичний контакт дітей, максимально забезпечити дистанціювання дітей.

Нагадаємо, про готовність закладів дошкільної освіти розпочати свою роботу має засвідчити комісія з працівників Держпродспоживслужби та департаменту освіти.