Краєзнавчий велопробіг

Краєзнавчий велопробіг

Наш світ так заполонила всесвітня павутина, що ми не спостерігаємо за тим, що нас оточує. Дуже рідко можемо бачити наших дітей та молодь на спортивних майданчиках чи прогулянках лісом.

А на подвір’ї весна...

Весна – це пробудження природи! І найкраще за цим спостерігати в лісі.

7 квітня 2017 року українці святкували Міжнародний день спорту, який вирішили відзначити і в с Гаркушинці. Сільський бібліотекар Віра Глеба та директор будинку культури Тетяна Питомець, поспілкувавшись з директором Миргородської районної станції юних туристів Віталієм Чугуєм, керівником туристичного гуртка  Гаркушинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Любов'ю Фроловою, організували для дітей вело – краєзнавчу подорож до сусіднього села Рибальське під девізом «Рух – це здоров’я».

08 квітня 2017 року зібралися велосипедисти біля Гаркушинського сільського будинку культури, і о 10 годині стартували в с. Рибальське. Розташувалися на галявині неподалік від лісу. Діти грали у волейбол та спортивні ігри.

А як же в лісі та без смачної каші?! Під час смакування кашею діти прослухали розповідь бібліотекаря про історію с. Рибальське. Дітей зацікавило, що наша річка Хорол була дуже повноводною і слугувала торговою артерією між Придніпров’ям (через Псьол), а згодом і Запорізькою Січчю та Миргородом. Плавали великі човни, довбанки, та козацькі чайки. Останки саме козацької чайки були знайдені біля Рибальського.

Велопробіг сподобався дітям. Це було видно з блиску в їх очах.

Ми живемо в гарній, мальовничій Україні. Тож наш обов’язок знати історію своєї батьківщини, де ти народився і зростав.

Віра Глеба, бібліотекар

Гаркушинської сільської бібліотеки –