На Миргородщині отримали новий автомобіль швидкої допомоги

На Миргородщині отримали новий автомобіль  швидкої допомоги

За рахунок залучення державної субвенції народним депутатом Олегом Кулінічем, був переданий  реанімобіль класу B на базі Citroen миргородським медикам Станції екстреної медичної допомоги №4 - структурному підрозділу комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Полтавської обласної ради.

Станція обслуговує не тільки Миргород і Миргородщину, а чотири райони Полтавської області – Великобагачанський, Лохвицький, Гадяцький та Миргородський, тому потреба в новому реанімобілі класу B тут була дуже гострою.

Під час зустрічі обговорено багато питань, пов’язаних з медичною сферою Миргородщини, разом з головним лікарем Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олександром Лавренком, начальником відділу мобілізаційної роботи та медицини катастроф Департаменту охорони здоров'я Володимиром Мохначовим, головним лікарем Станції екстреної медичної допомоги №4 м. Миргород Віталіною Романюк, а також з керівництвом міста і району – мером Миргорода Сергієм Соломахою, головою Миргородської РДА Юрієм Коваленком та головою Миргородської районної ради Леонідом Яриничем.