На Миргородщині продовжуються роботи у рамках Національного проекту «Велике будівництво».

20 липня 2020 року голова райдержадміністрації Вікторія Ємець проінспектувала хід виконання робіт на об’єктах, включених до Національної програми «Велике будівництво».

У с. Петрівці тривають роботи з будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини з житлом для лікарів. Завершені роботи з прокладання внутрішніх інженерних мереж (електропостачання, водопостачання та водовідведення, опалення). Розпочалися роботи з укладання тротуарної плитки. Відмічено, що роботи тривають з дотриманням графіка виконання робіт.

Будівництво шкільного спортивного залу Ромоданівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів: Підрядником надано план-графік виконання робіт по будівництву спортзалу, закуплено матеріали для виконання будівельних робіт. З 20 липня підрядник розпочав будівельні роботи. Замовником та підрядником вирішено питання обсягів та оплати додаткових робіт по антикорозійній обробці металевих конструкцій. До листопада 2020 року планується завершити будівельні роботи.