На Миргородщині стартував ІІІ міжнародний музичний фестиваль «В гостях у Гоголя»

2 липня 2017 року в приміщенні Миргородського районного будинку культури відбулося урочисте відкриття ІІІ міжнародного музичного фестивалю «В гостях у Гоголя», який проходить за ініціативи Харківської середньої спеціальної музичної школи-інтернату та сприяння Миргородської райдержадміністрації, Миргородської міської ради.

На культурно – мистецьку подію, яка триватиме до 14 липня 2017 року завітали музиканти не лише з Харкова, Миргорода, Києва та інших міст України, але і з закордону.

Поціновувачів мистецтва із важливою подією привітали Миргородський міський голова Сергій Соломаха, начальник відділу культури і архіву Миргородської райдержадміністрації Наталія Халдай, директор Харківської середньої спеціальної музичної школи-інтернату, заслужений діяч мистецтв України, професор Валерій Алтухов.

У цей день глядачів своєю виконавською майстерністю вражали лауреати міжнародних конкурсів.

Неперевершене виконання, атмосфера щирості та духовного піднесення панувала у храмі культури, надихаючи присутніх на нові звершення.

Мар’яна Денисенко, методист

Миргородського районного будинку