На Миргородщині тривають роботи у рамках Національного проекту «Велике будівництво».

15 вересня голова райдержадміністрації Вікторія ЄМЕЦЬ  проінспектувала хід виконання робіт на будівництві шкільного спортивного залу Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Продовжується виконання будівельних робіт, зокрема монтаж сенвіч конструкції стін, який передбачає собою обшивку металоконструкції металопрофілем зовні, прокладання паробар'єру, гідробар'єру, утеплення мінеральною ватою та обшивка стін всередині. Також відразу облаштовуються і водовідвідні лотки. Виконане антикорозійне оброблення та фарбування металоконструкцій. Облаштована відмостка по периметру всієї будівлі: зроблено вимощення щебенем, забетоновано, вкладена тротуарна плитка. Розпочато прокладання  зовнішніх інженерних мереж.

Будівельні роботи тривають з дотриманням графіка виконання робіт.