На Полтавщині пожеж стало менше, але кількість загиблих зросла

На Полтавщині пожеж стало менше, але кількість загиблих зросла

За останні  місяць на Полтавщині виникло 392 пожежі. Загальна кількість пожеж порівняно з минулим роком зменшилася. Однак зросла кількість загиблих та постраждалих.

Про це під час апаратної наради у виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації повідомив начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Віктор Стеблянко.

«Статистика показує, що знизилася кількість пожеж в області. Кількість загиблих під час пожеж зросла на 29%. На 14% побільшало й постраждалих», - зазначив Віктор Стеблянко.

У серпні зафіксували 5 лісових пожеж. Вигоріло 1,32 га лісової підстилки. Також тричі горіли торфовища.

Побільшало в області й аварій. За серпень на Полтавщині сталося 69 порожньо транспортерних пригод. У наслідок яких загинуло 14 людей.

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА