На Полтавщині відремонтують 8 приймальних відділень у лікарнях

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині відремонтують 8 приймальних відділень у лікарнях

 

Під головуванням першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна відбулося засідання дорадчої комісії з супроводу та моніторингу стану будівництва об’єктів, що реалізуються в межах національної програми «Велике будівництво».

Розглянули питання реконструкції приймальних відділень, відділень екстреної допомоги в восьми лікарнях Полтавської області: в Гадячі, Кременчуці, Полтаві (2 шт), Лубнах, Миргороді, Горішніх Плавнях та Хоролі. До 20 червня  по 7 проєктам мають бути оголошені тендери. Реконструкція приймального відділення в Полтавській обласній лікарні – на завершальному етапі.

«Ще минулого року був здійснений аналіз приймальних відділень щодо ремонту та закупівлі необхідного обладнання, – розповів директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак. – МОЗ уніфікувало вимоги до приймальних відділень, тому по всім об’єктам уже мають бути готові проектно-кошторисні документи і до 20 червня оголошені торги на проведення будівельних робіт».

«Закупівля дороговартісного обладнання у відремонтовані приймальні відділення буде здійснена за рахунок Міністерства охорони здоров’я. І ми маємо скористатися такою можливістю, адже КТ, МРТ, ангіографи та рентген-апарати за рахунок місцевих бюджетів ми придбати не зможемо, – наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін. – Крім того, фінансування будівельних робіт також буде частково здійснене за рахунок держави».

Представники районних державних адміністрацій та ОТГ доповіли про готовність документації до початку тендерних торгів. Деякі лікарні вже розпочали  процес визначення підрядника, деякі готуються до цього.

Також на нараді обговорили хід виконання будівництва шкіл, дитячих садків та спортивних споруд у межах програми «Велике будівництво». Згодом спеціально створена мобільна група буде виїжджати на об’єкти, щоб контролювати хід виконання робіт.

 

Наверх ↑