Нарада у голови райдержадміністрації

Нарада у голови райдержадміністрації

15 січня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Коваленко провів нараду за участі голови районної ради Леоніда Яринича, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

Перед початком роботи Юрій Миколайович представив присутнім нового начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Горобець Людмилу Іванівну та побажав їй наснаги і успіху в роботі.

На нараді розглядалися питання про організацію харчування школярів та підвезення дітей до закладів освіти району у 2018 – 2019 навчальному році, роботу служби у справах дітей райдержадміністрації у 2018 році, роботу виконкомів Клюшниківської та Слобідської сільських рад зі зверненнями громадян та стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

У ході розгляду питань дані відповідні доручення.