Нарада у голови райдержадміністрації.

Нарада у голови райдержадміністрації.

18 серпня 2020 року голова райдержадміністрації Вікторія ЄМЕЦЬ провела нараду за участю керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

На нараді розглядалися питання про відзначення в районі Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України, мережу закладів освіти району у 2020 – 2021 навчальному році та підготовку їх до нового навчального року, роботу КНП «Миргородська центральна районна лікарня», виконкому Хомутецької сільської ради зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

У ході розгляду питань дані відповідні доручення.