Нарада у голови райдержадміністрації

Нарада у голови райдержадміністрації

2 грудня 2020 року голова райдержадміністрації Вікторія Ємець провела нараду за участю заступника Миргородського міського голови Олександра Гуржія, Великосорочинського сільського голови Олександра Тищицького, Комишнянського селищного голови Володимира Харченка, Ромоданівського селищного голови Олександра Верещаки, виконувача обов’язків консультанта голови Миргородської районної ради Михайла Коркішка.Розглядалося питання про передачу об’єктів спільної власності сіл, селищ Миргородського району, які знаходяться на території Миргородської міської територіальної громади. Зокрема, йшлося про об’єкти освіти, культури, соціальної сфери та охорони здоров’я.

У ході конструктивного обговорення учасники наради дійшли згоди щодо переліку об’єктів, які передаються у власність новостворених об’єднаних територіальних громад. Ухвалено рішення про додаткове вивчення та узгодження питання про передачу закладів охорони здоров’я.