Нарада у голови райдержадміністрації

Нарада у голови райдержадміністрації

18 квітня 2017 року в залі засідань відбулася нарада у голови райдержадміністрації Юрія Коваленка. На порядку денному розглядалися питання: про проведення заходів з нагоди Міжнародного дня пам’яті та примирення в рамках відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та Перемоги у Другій світовій війні; про закінчення 2016 – 2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації випускників 9, 11 класів;

про роботу Миргородської центральної районної лікарні зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»; про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

В ході наради дано відповідні доручення.