Нарада у голови райдержадміністрації

Нарада у голови райдержадміністрації

16 травня 2017 року відбулася нарада у голови райдержадміністрації Юрія Коваленка. Розглядалися питання про виконання місцевих бюджетів району по доходах та стан фінансування заробітної плати, розрахунків за енергоносії бюджетних установ району за I квартал 2017 року, організацію заходів з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року, роботу виконкомів Ромоданівської селищної,

Черевківської сільської рад зі зверненнями громадян, стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Як зазначила у своєму виступі начальник фінансового управління райдержадміністрації Марина Синяговська, за І квартал 2017 року дохідна частина зведеного бюджету Миргородського району по загальному фонду (без врахування  міжбюджетних трансфертів ) виконана на 127,6 %, при планових показниках 19 874,6  тис. грн., фактичне виконання становить  25 366,2 тис. грн., що на 1 060,9  тис. грн.. менше проти аналогічного періоду минулого року.  Додаткова дотація  з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я  надійшли  стовідсотково до планових показників  і становлять  5 649,3 тис. грн.

Інформуючи присутніх щодо організації заходів з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олег Рудченко наголосив, що цього року удосконалено механізм з часткової оплати вартості путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області для оздоровлення дітей за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів. Батьки і діти за допомогою педагогів обирають оздоровчий заклад у межах області – надають до відділу освіти договір, рахунки на оплату та відповідні документи, після чого часткова оплата вартості путівки здійснюється шляхом перерахування районними державними адміністраціями до оздоровчого закладу коштів в розмірі від одного до двох прожиткових мінімумів для дитини від 6 до 18 років, але не більше ніж 70% від вартості путівки. Решту суми компенсуватимуть організації професійних спілок, роботодавці або самі батьки. Для відшкодування частини вартості путівок за цим принципом у районному бюджеті на основі співфінансування з обласного бюджету виділено 172 тис.грн., з них на Великосорочинську ОТГ – 24 тис. грн. Райдержадміністрацією минулого року ініційована та затверджена сесією районної ради  виплата одноразової матеріальної допомоги одному з батьків на оздоровлення дитини у розмірі 1 тис.грн.

Підсумовуючи розгляд питання про роботу виконкомів Ромоданівської селищної та Черевківської сільської рад зі зверненнями громадян, голова райдержадміністрації Юрій Коваленко відмітив позитивні результати роботи сільських голів Юрія Нероди та Олександра Верещаки.

У ході наради дано відповідні доручення.