Нарада у голови райдержадміністрації

Нарада у голови райдержадміністрації

4 липня 2017 року в залі засідань районної ради відбулася нарада у голови райдержадміністрації Юрія Коваленка, за участі голови районної ради Леоніда Яринича.

На порядку денному розглянули питання: про роботу головного державного соціального інспектора управління  соціального захисту населення райдержадміністрації за І півріччя 2017 року; про роботу виконкомів Клюшниківської, Слобідської сільських рад зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»; про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

В ході наради дано відповідні доручення.