Нарада у виконувача обов'язків голови райдержадміністрації

Нарада у виконувача обов'язків голови райдержадміністрації

18 грудня в залі засідань районної ради відбулася нарада у виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації Віктора Фесенка, за участі голови районної ради Леоніда Яринича, де обговорили ряд питань, зокрема:

1. Про підготовку та проведення в навчальних закладах району новорічних, різдвяних свят  та шкільних канікул.

2. Про стан архівної справи в районі.

3. Про підсумки роботи відділу «Миргородське бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2018 рік.

4. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

В ході роботи дані відповідні доручення: розробити методичні рекомендації щодо організації змістовного дозвілля дітей під час новорічних, різдвяних свят та зимових канікул; Керівникам установ, які є джерелами комплектування архіву забезпечити вчасне упорядкування документів та передачу їх на державне зберігання в архів.