Нарада з питань розгляду результатів перевірки діяльності Миргородської ЦРЛ Департаментом охорони здоров'я ОДА

20 лютого в залі засідань районної ради за участі обласного, районного та міського керівництва, депутатів, представників місцевої громади, громадських рад міста, району, райдержадміністрації відбулася нарада з питань розгляду результатів перевірки діяльності Миргородської ЦРЛ Департаментом охорони здоров'я ОДА.

До присутніх звернувся заступник директора Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, голова комісії Юрій Курилко,  який повідомив про підсумки перевірки та надав усі матеріали запитувачу інформації, голові громадської ради при райдержадміністрації Володимиру Марцинковському.

Також мав слово перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  – начальник управління з питань внутрішньої політики Юрій Варченко, який акцентував на конструктивній роботі з громадськістю та розвитку громадянського суспільства.

Жваво тривала дискусія з різних питань медичного обслуговування мешканців міста та району.

Обговорено шляхи вирішення проблемних питань для покращення надання якісних медичних послуг населенню.