Нарада з сільськими, селищними головами

Нарада з сільськими, селищними головами

Відбулася нарада з сільськими, селищними головами, де обговорили питання попередньої оплати за спожиту електроенергію. Роз'яснення з цього питання надавали Маргарита Вітренко, начальника управління Державної казначейської служби України у Миргородському районі та заступника начальника філії зі збуту електроенергії Миргородської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Олег Микільченко.

Заступник начальника Миргородського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Микола Гавриленко доповів про епідеміологічну ситуацію щодо захворюваності на вірусний гепатит А та надав відповідні рекомендації.

Під час наради також було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності району.