Нарада з сільськими, селищними головами з актуальних питань

Нарада з сільськими, селищними головами з актуальних питань

19 вересня 2018 року в залі засідань районної ради відбулася нарада з сільськими, селищними головами, яку провів голова райдержадміністрації Юрій Коваленко.

На порядку денному розглянули питання роботи філії "Укрпошта" на території Миргородського району, про що доповів директор Полтавської дирекції ПАТ "Укрпошта" Андрій Рижов.

Артем Рябухін, директор ДП "Миргородський лісгосп", розповів про нові норми нарахування ставки податку на лісові землі відповідно до  Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств".

В ході роботи також обговорили питання роботи та фінансування закладів Комунального некомерційного підприємства "Миргородський центр первинної медико-санітарної допомоги" в районі, зокрема ФАПів та амбулаторій, про що розповіла директор КНП "МЦПМСД"  Лілія Павленко.