Оновлення автопарку Миргородської станції екстреної медичної допомоги

Оновлення автопарку Миргородської станції екстреної медичної допомоги

У рамках реалізації  державних заходів щодо розвитку системи екстреної медичної допомоги відбувається поступове оновлення автопарку «швидких» Миргородщини. Зокрема, автопарк станції екстреної медичної допомоги № 4 м. Миргорода у лютому цього року поповнився 4 новими автомобілями класу «В»  CITROEN JAMPER, два з яких працюють на Миргородській станції ЕМД, по одній «швидкій» - на пунктах постійного базування в Комишні та Великих Сорочинцях. Днями отримано ще два авто.  Машини  швидкої допомоги придбані за кількома програмами: кошти Світового банку, державні та обласні.

Автомобілі укомплектовані сучасним медичним обладнанням, зокрема, приймальним пристроєм з ношами-каталкою, ношами для сидячих хворих, ковшовими ношами, іммобілізаційним щитом, вакуумними та  м’якими ношами для перенесення хворих та травмованих. Салони автомобілів оснащені дефібрилятором, електрокардіографом з функцією передачі ЕКГ в дистанційно-діагностичний центр для цілодобової консультації кардіологічних хворих, обладнанням для ін’єкцій та вливань, кисневими балонами, пристроями для іммобілізації, електричними та ручними відсмоктувачами, пульсоксиметром тощо та є комфортними як для медперсоналу, так і для пацієнтів.