Оперативна інформація про ускладнення погодних умов 11-13 грудня 2018р. на території Полтавської області

За інформацією  Полтавського обласного центру з гідрометеорології в зв’язку  з виходом південного циклону наприкінці дня 11 грудня та протягом 12-13 грудня по території Полтавської області очікується ускладнення погодних умов:

- наприкінці дня 11 грудня, починаючи з південних р-нів області очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями пориви вітру 15-20 м/с.

- вночі 12 грудня по всій області опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями сильні опади, налипання мокрого снігу, місцями пориви вітру 15-20 м/с;

- вдень 12 грудня в західній половині області сніг та мокрий сніг, місцями сильні опади, приріст снігового покриву 10-15 см, в східній половині області опади у вигляді мокрого снігу та дощу. По території області налипання мокрого снігу.

- 13 грудня по області сніг, (вдень послаблення опадів). На дорогах ожеледиця.