Оперативна нарада

Оперативна нарада

21 січня відбулася нарада у виконувача обов'язків голови райдержадміністрації  Віктора Фесенка, за участі керівника апарату райдержадміністрації Віталія Хоменка.

Про роботу відділів та управлінь доповідали керівники структурних підрозділів. Заслухали інформацію керівників медичних закладів про роботу первинної та вторинної ланки медицини: стан роботи та проблеми.

Представники правоохоронних органів та ДСНС доповідали стосовно стану справ в районі по питанню функціонування незаконних АЗС – в ході проведення ряду перевірок, на території Миргородського району таких не виявлено.

Також ведеться відповідна робота з незаконним видобутком корисних копалин та деревини. Під час здійснення патрулювання всі вантажі перевіряються на підставу законності.

Зазначено, що в січні інспекторським складом районного відділу ДСНС здійснювався ряд перевірок загальноосвітніх закладів району, наразі готуються матеріали з висновками перевірки.

В ході роботи було дано відповідні доручення та призначено наради по вирішенню галузевих питань