Перемога у конкурсах

Перемога у конкурсах

Перемога юного бандуриста з Ромодану в обласному конкурсі «Юний віртуоз Полтавщини»

11 березня 2017 року в приміщеннях мистецьких навчальних закладів м. Полтави, відповідно до розподілених номінацій, відбувся обласний конкурс виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) «Юний віртуоз Полтавщини».

Цього року в конкурсі «Юний віртуоз Полтавщини» взяли участь 443 учні із 38 шкіл естетичного виховання області та Школи-студії при Полтавському музичному училищі імені М.В. Лисенка.

Переможці конкурсу нагороджувалися дипломи Гран Прі, І, II, ІІІ ступенів, дипломами та подяками Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.

Учень Ромоданівської дитячої музичної школи Віталій Дерев’янко (бандура, викладач Надія Явтушенко) за високу виконавську майстерність отримав Диплом ІІ ступеню.

Мистецька подія сприяє виявленню та підтримці талановитої учнівської молоді, реалізації їх творчого потенціалу, удосконаленню методик навчання гри на різних музичних інструментах.

Тож побажаємо Віталію нових перемог та звершень.

Анна Труш, директор Ромоданівської

дитячої музичної школи

Участь у VІ дитячо – юнацькому фестивалі народного танцю «Весняні передзвони - 2017»

12 березня 2017 року на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбувся VІ –й дитячо-юнацький фестиваль народного танцю «Весняні передзвони - 2017».

Засновником фестивалю є кафедра хореографії психолого-педагогічного факультету виишу.Автор проекту та директор фестивалю  – Лілія Пригода, старший викладач кафедри хореографії, художній керівник народного ансамблю танцю «ВЕСНА».

На фестиваль були запрошені керівники хореографічних колективів, які працюють в жанрі «народно-сценічний танець» – студентів, магістрантів та випускників кафедри хореографії психолого-педагогічного факультету ПНПУ імені В.Г. Короленка.

Під керівництвом Ольги Додух, випускниці закладу, у фестивалі взяв участь хореографічний колектив «Перлина» Миргородського районного будинку культури.

За участь у фестивалі всі колективи та керівники були нагороджені дипломами та грамотами.

Лариса Голіненко, керівник художній

Миргородського районного будинку