Перевірка транспортних засобів Миргородщини на дотримання карантинних норм.

Перевірка транспортних засобів Миргородщини на дотримання карантинних норм.

На виконання Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 23 «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID -19» головою райдержадміністрації видано розпорядження про створення робочої групи для контролю і перевірки виконання карантинних норм та епідеміологічних заходів на приміських автобусних маршрутах загального користування по Миргородському району.

04 вересня 2020 року робочою групою проведено перевірку дотримання перевізниками Миргородського району карантинних норм та епідеміологічних заходів на маршрутах загального користування. Порушень не виявлено.