Платформа реалізації ідей для покращення твого району

Платформа реалізації ідей для покращення твого району

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю Миргородського району брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення району  шляхом голосування за них. Будь-який житель району може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в районі, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як Ваш проект реалізується в рамках бюджету  в 2019 році.

Подача заповнених аплікаційних форм учасниками проекту здійснюється з 20.07.2018 -20.08.2018 року.

Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: Ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті.

Які проекти можуть бути подані?

•  Безпека
  •  Дороги, транспорт
  •  Енергозбереження
  •  Культура,туризм
  •  Екологія
  •  Освіта
  •  Охорона здоров'я
  •  Соціальний захист
  •  Спорт
  •  IT (інформаційні технології)
  •  Громадянське суспільство
  •  Інше
  •  Комунальне господарство, енергоефективність
  •  Публічний простір

Додаткова інформація за тел.:(05355) 5-40-96.