Побудова кар’єри та професійний розвиток

Побудова кар’єри та професійний розвиток

27 червня 2018  року в приміщенні Миргородської міськрайонної  філії Полтавського ОЦЗ відбувся тренінг для безробітних «Побудова кар’єри та професійний розвиток» за участю  фахівців Центру керування кар’єрою  (м.Харків).

Під час заходу  слухачі взяли участь в опитуванні  щодо виявлення їх  ціннісних орієнтацій, соціальних установок, інтересів та інших спонукань до діяльності та отримали багато корисної практичної інформації.

Зокрема,  було розглянуто метод застосування дерева рішень, що дозволяє розглядати різноманітні сценарії розвитку подій, викликані впливом різних факторів ризику та  залежність успіху від розумного володіння емоціями, тобто емоційного інтелекту, яким і визначається характер і рівень  сприйняття людиною світу, подій, окремих людей, а також реакція на все, яка в свою чергу впливає на ефективність її дій в процесі соціальної та професійної діяльності.

Фахівець Миргородської міськрайонної філії

Полтавського ОЦЗ                                                         Ю.Чухій