Полтавців запрошують до участі у конкурсі «Благодійна Україна – 2018»

Полтавців запрошують до участі у конкурсі «Благодійна Україна – 2018»

Триває прийом заявок на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2018».

Про це повідомляють в Асоціації благодійників України, яка є засновником конкурсу.

Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період із 1 січня до 31 грудня 2018 року, благодійні проекти (ініціативи), які реалізували у зазначений період, суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Заявку можна завантажити за посиланням. Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com до 15 березня 2019 року. До заявки доцільно додати відскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній номінації визначать по три лауреати.

Основні колективні номінації:

1. Благодійність великого бізнесу.
  2. Благодійність середнього та малого бізнесу.
  3. Корпоративна благодійність.
  4. Колективне волонтерство.
  5. Всеукраїнська благодійність.
  6. Регіональна благодійність.
  7. Місцева благодійність.
  8. Благодійність в охороні здоров’я.
  9. Благодійність в освіті та науці.
  10. Благодійність в культурі та мистецтві.
  11. Благодійність в соціальній сфері.
  12. Благодійність в захисті України.
  13. Благодійність неурядового сектору.
  14. «Добро починається з тебе».
  15. Благодійна акція року.
  16. «Платформа добра».

Індивідуальні номінації:

1. Благодійник року.
  2. Волонтер року
  3. Меценат року

Спеціальні номінації:

1. Народний благодійник
  2. Медіа про благодійність
  3. Благодійність медіа
  4. Допомога з-за кордону

Церемонія нагородження відбудеться навесні 2019 року. Додаткову інформацію про конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна» (http://blagoukraine.org/ukr/about.html).

Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра» – синонім благодійності в Україні. Лауреатів, які посядуть  друге та третє місце, нагородять спеціальними дипломами.