Привітання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва! Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

Любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Захист України – це праця, покликання і присяга самому собі всього українського народу: волонтерів, медиків, військових, громадян, які підтримують армію. Саме в цьому сила наших захисників: сила робити те, що іноді здається неможливим, спільна сила нескореності і перемоги!

Шановні захисники України!

Бажаємо вам міцного здоров’я на довгі роки, добра і миру, успіхів у військовій службі та надійного тилу!

У цей святковий день щиро зичимо щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

Голова райдержадміністрації                             Вікторія Ємець

Голова районної ради                                        Леонід Яринич