Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем матері!

Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем матері!

Материнство – безцінний дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім'ї, роду і народу. Саме уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами своєї Батьківщини.

Доземний уклін Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю. Особливі слова подяки висловлюю багатодітним матерям та всім жінкам, які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт. В міцній і дружній сім’ї зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю.

Від усієї душі бажаємо нашим дорогим матерям здоров'я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

З повагою,

Голова районної                                                                                            Голова районної

державної адміністрації                                                                                                 ради

Ю.М. Коваленко                                                                                                                       Л.М. Яринич