Про актуальні земельні питання говоритимуть під час чергового вебінару у Полтаві

Про актуальні земельні питання

говоритимуть під час чергового вебінару у Полтаві

11 серпня 2020 року о 10.30. у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбудеться вебінар на тему: «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України  щодо детінізації  виробництва сільськогосподарської продукції».

Організаторами заходу є Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування та Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області. Захід такого формату відбувається в області вже вдруге та має на меті підвищити правову поінформованість жителів територіальних громад Полтавщини з актуальних та проблемних питань земельного законодавства.

Питання:

1. Відкриття ринку землі, особливості застосування Закону України «Про обіг земель сільсьгосподарського призначення»

2. Земельний податок: кого стосується, мінімальний розмір.

3. Проблемні аспекти земельного законодавства щодо вирішення питань колективної власності.

Спікер: Артем Соляник - провiдний спецiалiст вiддiлу представництва в судах та інших органах юридичного управлiння Головного управлiння Держгеокадастру у Полтавськiй областi.

Посилання для підключення https://youtu.be/hJOD-El7aes

До зустрічі на вебінарі!