Реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні

Реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого у сквері Козацької Слави відбувся реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні, де взяли участь представники міської та районної влади, учні та представники громадськості.

Події 2014 року стали переломним етапом у новітній історії України. Революція Гідності змінила свідомість мільйонів людей, які постали проти несправедливості, диктатури, корупції, за свободу слова, свободу вибору, свободу протесту, за право на гідне життя. На таке здатні тільки справжні Герої!

У День Героїв Небесної Сотні ми згадуємо всіх борців за нашу свободу. Сьогодні як ніколи раніше, ми маємо бути об’єднаними навколо спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви були не марні і берегти пам’ять про тих, хто загинув, виборюючи для нас незалежність.