Сесія районної ради

Сесія районної ради

16 лютого 2018 року в залі засідань районної ради відбулося засідання 31-ї сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова райради Леонід Яринич.

Перед початком роботи сесії кращим представникам депутатського корпусу було вручено подяки районної ради.

На порядку денному розглянули та прийняли рішення по питаннях, що розглядалися на засідання Президії.

Ключовим акцентом сесії був звіт голови районної державної адміністрації Юрія Коваленка про виконання Програми економічно-соціального розвитку Миргородського району, районного бюджету, а також делегованих районною радою повноважень на 2017 рік. Шляхом відкритого голосування депутати схвалили звіт,  зауважень не надходило.

Детальніше розглянули та обговорили питання призначення директора КП "Щит Миргородщини", реорганізації КЗ" Миргородський ЦПМСД " та розгляд Звернення Миргородської міської ради від 26.01.2018 року щодо Миргородської ЦРЛ та КЗ «Миргородський ЦПМСД».

Серед присутніх – керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники с/г підприємств, керівники центральних органів виконавчої влади на місцях, представники ЗМІ.