Шановна молодь Миргородщини! Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді!

Шановна молодь Миргородщини!

Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді!

Молодість – найкраща пора в житті кожної людини. Це – час становлення, професійного вибору, випробувань, творчого натхнення, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Сучасна молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Cаме вам, юнакам та дівчатам, жити і творити в Україні, з тим щоб вона зайняла гідне місце серед розвинених європейських держав світу.

З нагоди свята бажаємо усім молодим людям міцного здоров’я, успіхів у навчанні й роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого ви прагнете! Зичимо вам добра і щастя, успіхів у досягненні поставлених цілей та життєвого оптимізму!

Голова райдержадміністрації                         Вікторія Ємець

Голова районної ради                                     Леонід Яринич