Шановні бібліотекарі!

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ. З книгою пов’язане все наше життя. З книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

Професія бібліотекаря надзвичайно важлива. Адже, від вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави та її успішний розвиток.

У день вашого професійного свята, дозвольте побажати вам міцного здоров'я, довголіття, щастя, добра, творчої наснаги і нових успіхів та звершень у вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою,

Виконувач обов'язків голови                                                                 Голова районної

районної державної адміністрації                                                           ради

В.А. Фесенко                                                                                                    Л.М. Яринич