Шановні, дорогі наші жінки!

Шановні, дорогі наші жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня

Цей день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла.

Дорогі берегині українського роду, спасибі вам за життєдайну силу, бо ви самі і є джерелом та наснагою життя, його красою, його сенсом.

Низький уклін вам за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші душі! Нехай цей весняний день дарує вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Від усієї душі бажаємо вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій та великого жіночого щастя! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай у ваших родинах панує любов і злагода! Щастя вам, добра і краси!

З повагою,

Виконувач обов'язків голови                                             Голова районної

районної державної адміністрації                                                 ради

В.М. Хоменко                                                                                    Л.М. Яринич