Шановні друзі, колеги, партнери!

Шановні друзі, колеги, партнери!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області радий Вам повідомити, що вийшов травневий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

Видання має сприяти підвищенню рівня правової освіти населення області, поінформувати про найбільш знакові правові події в Україні та області, роз’яснити актуальні правові питання сьогодення, висвітлювати діяльність системи безоплатної правової допомоги області.

Серед постійних рубрик видання: земельні та громадські радники інформують, думка спеціаліста, адвокат консультує, приклади успішного захисту, зміни законодавства, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради з прав людини.

Також читачі зможуть ознайомитися із зразками документів, переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

З травневим випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.