Шановні фермери Миргородщини!

Шановні фермери Миргородщини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем фермера.

Фермер – це життєве покликання, це спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом.

Ваша праця – не просто робота на землі, а дбайливе господарювання і найширша спеціалізація, колосальна напруга сил і повна самовіддача. В українському фермерстві втілилися кращі риси нашого селянства – працьовитість стійкість, природна кмітливість і завзятість, активна громадянська позиція, соціальна відповідальність і патріотизм.

Зичимо всім вам оптимізму, невичерпної енергії та творчої наснаги, мудрих рішень, успіхів і перемоги у всіх починаннях. Нехай засіки повняться відбірним зерном. Бажаємо дорідних ужинків, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього.  А ще – душевного задоволення від улюбленої справи!

Нехай свята хліборобська праця продовжує приносити вам шану від людей і добробут родині.

Голова райдержадміністрації                         Вікторія Ємець

Голова районної ради                                     Леонід Яринич