Шановні медичні працівники!

Шановні медичні працівники!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшановніших. Немає вищого і благороднішого покликання, ніж повертати людям здоров'я та життя.

Ви обрали нелегку професію. Вона вимагає щоденної кропіткої праці, людяності, щирості та відданості. Ви, як ніхто інший, знаєте цінність життя, кожної хвилини, яка здатна його врятувати. Відчайдушно вступаєте в бій із хворобами, даруєте надію, зцілюєте тіла та душі.

Прийміть найщиріші вітання та побажання міцного здоров'я, благополуччя вам та вашим рідним. Хай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашого району.

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич