Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

У цей день ми поздоровляємо всіх тих, хто відроджує, зберігає та збагачує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток нашої держави.

Саме вам випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Від усієї душі бажаємо вам особистого щастя, здоров'я, творчої наснаги та натхнення задля плідної праці на ниві розвитку культури та мистецтва.

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич