Шановні працівники освіти!

Шановні працівники освіти!

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом – Днем учителя!

Ваша професія об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.

Бути вчителем, наставником – це справжнє мистецтво,  обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями.

Вчитель для кожного з нас назавжди залишиться невичерпним джерелом знань, завдяки якому ми обрали власний шлях у житті.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, добробуту, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич