Шановні працівники поліції!

Шановні працівники поліції!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України, яке згідно з Указом Президента, відзначається щорічно 4 липня.

Сучасний поліцейський – людина нової України, держави, що дбає про європейські цінності та надійний захист своїх громадян.

На нову Національну поліцію в значній мірі покладені надії, що у виконанні своїх обов’язків вона буде стійка в нетерпимості до процесів корупції, прозоріша і проста, справедлива, ефективна і відкрита для українського суспільства.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто бере участь в якісній роботі Національної поліції України!

Бажаємо високих професійних досягнень, широкої громадської поваги та успіхів в роботі!

Хай завжди вдома на вас чекають люблячі рідні, а в оселях панують злагода та добробут.

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич