Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Від вашої щоденної праці залежить наскільки поінформованим та свідомим буде наше суспільство, особливо в теперішній час, коли проти України проводиться масштабна інформаційна війна.

Ваша благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації. Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації – всього того, що дозволяє нам відчувати свою причетність до суспільних процесів.

Працівники радіо, телебачення та зв’язку завжди знаходяться на передових позиціях, адже на вас лежить велика місія розбудови вітчизняного інформаційного простору.

Сьогодні головними показниками вашої роботи є відповідальне ставлення до своєї справи, чесність, неупередженість та професіоналізм.

Бажаємо всім вам професійного зросту, невичерпної енергії, творчих ідей та втілення їх у життя, натхнення і процвітання, здоров’я, гарного настрою сьогодні та завжди. Надалі залишатися патріотами й оптимістами, бути небайдужими і переконливими, змістовними та об’єктивними.

З повагою,

Виконувач обов'язків голови                                             Голова районної

районної державної адміністрації                                                 ради

В.А. Фесенко                                                           Л.М. Яринич