Шановні працівники сільського господарства!

Шановні працівники сільського господарства!

День працівників сільського господарства - це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Ваше служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.  Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці сільськогосподарських господарств, переробних комплексів, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району.

Бажаємо всім трудівникам агропромислового комплексу та ветеранам галузі міцного здоров’я на довгі роки, невичерпної енергії, достатку, сповнення всіх задумів та професійної вдачі. Щастя вам і вашим родинам, миру і злагоди!

З повагою,

Виконувач обов'язків голови                                             Голова районної

районної державної адміністрації                                                  ради

В.А. Фесенко                                                           Л.М. Яринич