Шановні працівники соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця прийміть вітання з нагоди професійного свята!

Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію допомагати тим, хто цього потребує. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення.

Дякуємо вам за служіння обраній справі, професіоналізм та витримку, любов і співчуття.

Бажаємо вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Сил вам для нових добрих справ в ім’я кращої долі нашої єдиної, незалежної держави.

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич