Шановні працівники залізничного транспорту!

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня залізничника!

Галузь, у якій ви працюєте, займає важливу сходинку в економіці України, сприяє розвитку усіх інших галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

Висловлюємо вам, шановні працівники  та ветерани залізничного транспорту, вдячність за сумлінну працю і бажаємо міцного здоров’я, щастя, добробуту, трудового натхнення та наснаги на благо України і рідної Херсонщини.

З повагою,

Виконувач обов'язків голови                                             Голова районної

районної державної адміністрації                                                 ради

В.А. Фесенко                                                                  Л.М. Яринич