Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем рятівника України!

Ваша праця є неоціненним внеском  людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист  життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Хай мир і злагода панують у ваших домівках, а Бог оберігає вас від усіх негараздів.

Зі святом! Успіхів вам у роботі!

З повагою,

Виконувач обов'язків голови                                                                 Голова районної

районної державної адміністрації                                                           ради

В.А. Фесенко                                                                                                    Л.М. Яринич