Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та жителі району!

Минув 31 рік після найбільшої техногенної катастрофи в історії людства — аварії на Чорнобильській АЕС. Породжені Чорнобильською катастрофою проблеми стали важким тягарем для України.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.

Ми не повинні забути героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам’яті українського народу.

Схилимо голови в скорботному мовчанні, вшановуючи тих, хто свідомо вступив у двобій з ядерним пеклом, та віддамо належну шану живим героям, які не шкодували життя та здоров'я у боротьбі з екологічним лихом. Нехай  річниця чорнобильського лиха тісніше об’єднає нас – в ім’я продовження життя та розбудови нашої України. Бажаємо всім здоров’я, сили духу, родинного добробуту та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою,

Голова районної ради                                                      Голова районної державної адміністрації

Л.М. Яринич                                                                                    Ю.М. Коваленко