Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та жителі району!

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та жителі району!

 

Минув 31 рік після найбільшої техногенної катастрофи в історії людства — аварії на Чорнобильській АЕС. Породжені Чорнобильською катастрофою проблеми стали важким тягарем для України.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.

Ми не повинні забути героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам’яті українського народу.

Схилимо голови в скорботному мовчанні, вшановуючи тих, хто свідомо вступив у двобій з ядерним пеклом, та віддамо належну шану живим героям, які не шкодували життя та здоров'я у боротьбі з екологічним лихом. Нехай  річниця чорнобильського лиха тісніше об’єднає нас – в ім’я продовження життя та розбудови нашої України. Бажаємо всім здоров’я, сили духу, родинного добробуту та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою,

      Голова районної ради                                                      Голова районної державної адміністрації                                                                                

           Л.М. Яринич                                                                                    Ю.М. Коваленко

 

Наверх ↑