Шановні ветерани, дорогі земляки!

Шановні ветерани, дорогі земляки!

Україна 8–9 травня  традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці дні ми дякуємо всім, хто постав проти нацизму, поневолення та політики загарбництва. Подвиг наших дідів-прадідів є гідним прикладом боротьби з окупантами.

День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій – це дати, які набули нового сенсу у сучасній Україні.

Сьогодні на Сході нашої країни – війна. А тому кожен з нас, як ніколи, розуміє цінність свободи. Знає гірку ціну, яку доводиться за неї платити.

У нинішніх захисників є приклад волі до незалежності, єдності, миру. Це їхні діди та прадіди, які у роки Другої світової боролися з нацизмом і наближали перемогу.

Ми дякуємо всім захисникам Батьківщини, які, не шкодуючи власного життя, ведуть боротьбу заради спокою та миру.

Пам’ятаємо той подвиг. Низько вклоняємося солдатам, які пройшли крізь вогонь лихоліть. Згадуємо тих, хто віддав за омріяну свободу власне життя. Кожен ветеран – навіки у наших серцях.

Єднаймося навколо спільних цінностей. Пам'ятаємо, перемагаємо!

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич